Bu hafta Sweat Fest’teyiz!

VİRA, yelken eğitimleri bu haftasonu Sweat Fest’te!Siz de bu hafta -eğer isterseniz- eğitiminize Haliç Tersane’de çıkabilirsiniz… Hem de festival bileti hediyemiz!
​​Vira Yatçılık’ın da katılımcısı olduğu 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek spor festivali Sweat Fest’te isteyen üyelerimizle eğitimlere devam ediyoruz!

Haliç Tershane’de gerçekleşecek olan Sweat Fest’e girişler yelken eğitimlerine rezervasyon yaptıran kursiyerlerimiz için ücretsiz olacaktır.

Sınırlı sayıdaki kontenjana dahil olmak için 3 Mayıs, Perşembe saat 16.00’a kadar yelken okulu hattına (0532 265 77 97) katılım durumunuzu bildirmeniz gerekmektedir. Talep yoğunluğuna göre eğitim gün ve saatlerinde değişiklik yapılabilir.

*Rezervasyon yaptırıp eğitime gelen üyelerimizin dersleri yapılmış sayılacak, eğitim için rezervasyon yaptırmayan üyelerimizin ders saatleri düşmeyecek ve bir sonraki haftadan itibaren (12-13 mayıs) eğitimlere devam edilecektir. 

SWEAT FEST nedir?

İstanbul’un merkezinde daha önce hiç yaşanmamış şekilde farklı spor branşlarının bir araya geldiği, açık havada aktif olarak spor yapabileceğin Sweat Fest; plaj alanı, koşu, SUP, yelken, fitness, kürek, dans, boks, basketbol, plaj voleybolu, CrossFit, cycling, kaykay, yoga, pilates, duvar tırmanışı, çocuk etkinlikleri, spor mağazaları, sağlıklı yeme-içme noktaları ve konserlerle dolu bir festival !

Sweat Fest Tanıtım Videosu >>>

Haliç Tershane Ulaşım Bilgileri:

Adres: Camiikebir Mah., Taşkızak Tersanesi Cad., No:5, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

SWEATer bu yıl festival yeri TERSANE İSTANBUL, HALİç! 
Herkes festivale kolayca gelebilsin diye senin için ulaşım detaylarını aşağıda belirtiyoruz

OTOPARK
SWEATer otopark konusunda yerimiz sınırlı! Şahsi araçla gelmek isteyen herkesi SWEAT FEST’e bekleriz ama otoparkın tersane içerisinde festival alanına yürüme mesafesinde olduğunu da bilmeni isteriz 

SHUTTLE ile gelecek SWEATer’lar için:
GİDİŞ: Şişhane Metro önünden yani Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkısında senin için bekleyen servisler her saat başı başlayacak ve 30 dk’da bir alana kolayca ulaşman için seni bekliyor olacak. SWEATers SHUTTLE ile SWEAT FEST’e istediğin an gelebilirsin!
DöNüŞ: Festival dönüş servisleri festival giriş alanının kapısından kalkmak üzere her yarım saatte bir orada olacak. Dilediğin zaman dönebilirsin! 
Not: Dönüş noktası gidiş noktası ile bir olan Şişhane Metro önü yani Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkışıdır.

İlk shuttle saati: 09:00
En son shuttle ise: 20:00

Araç ile gelecek SWEATer’lar için:
Yandex Navigasyon ile SWEAT FEST’te ulaşmak çok kolay! Yandex Navigasyon’a SWEAT FEST yaz ve rotanı oluştur. İşte hepsi bu kadar! 
HADİ! SWEAT FEST’e bekleniyorsun!

UBER ile gelmek isteyen SWEATer’lar için:
SWEATFEST kodu ile SWEAT FEST’e UBER ile ulaşabilirsin!
Bu kod sayesinde etkinlik alanına gidiş veya dönüşünde bir adet uberXL yolculuğunu 30 TL’ye kadar ücretsiz olarak yapabileceksin.
Not: 30 TL üzeri tutan yolculuklarda aradaki farkı yolcu yani sen karşılamaktasın SWEATer. örnek ile açıklamak gerekirse ise yolculuk 20 TL veya 30 TL tutarsa sen hiçbir şey ödemeyeceksin. 30 TL üstü tutarsa eğer seçmiş olduğun ödeme metodu ile farkı sen ödeyeceksin.

Ulaşım detayları için tıklayın  

vira@virayatcilik.com

VİRA Yelken Okulu "Yeni Normal"e Hazır!

%25'e varan özel indirimlerden faydalanın;
eğitim alın, tekne kiralayın veya yelken tatili yapın...
Kampanya sayfamızı ziyaret edin!

Ayrıntılar ve Ön Kayıt