https://www.youtube.com/watch?v=UsCBO027aZ4&feature=youtu.be

VİRA KÜREK

Okulu & Etkinlikleri

Vira Kürek, İstanbul merkezli olarak; tüm Türkiye’de performans ve rekreasyon amaçlı kürek etkinlikleri düzenleyen ve eğitimler veren bir Vira Yatçılık markasıdır.

+90 212 427 44 01   

Vira Kürek

Vira Kürek, İstanbul merkezli olarak; performans ve rekreasyon amaçlı kürek etkinlikleri düzenler.

Haliç kıyısında tarihi elektrik santraline kömür taşıyan gemilerin yanaştığı bir asırlık rıhtıma kurulan VİRA hizmet veren Vira Kürek, 2.000 m2’lik alana yerleşmiş, 65 m’lik tarihi rıhtımı, 28 m’lik iskelesi ile her amaca ve seviyeye uygun kürek etkinlikleri düzenlemektedir. Bireysel ve kurumsal kürek eğitimleri düzenleyen Vira Kürek aynı zamanda üniversite ve liselerdeki kürek etkinliklerine de destek olmaktadır.

Vira Kürek Haberleri

VİRAVira KürekYelken Okulu
01/04/2023

Kürek x Yelken Etkinliği – 3 Mayıs 2023

Yelkenciler Kürekçi, Kürekçiler Yelkenci Oluyor! Evet! Yeni bir VİRA geleneğine başlıyoruz! Birincisini 3 Mayıs'ta gerçekleştireceğimiz Kürek X Yelken etkinliği ile karşınızdayız! Etkinlik boyunca kürek üyelerimiz yelken, yelken üyelerimiz ise kürek…
VİRAVira KürekYelken Okulu
26/10/2020

VİRA Kulüp Üyeliği / Yıllık Üyelik Başladı!

VİRA Kulüp Üyeliği Başladı! Siz de VİRA Ailesi’ne katılın, özel ayrıcalıklardan faydalanın! VİRA Yıllık Üyelik sistemine kayıt yaptıran üyelerimiz 1 yıl boyunca kullanabilecekleri sınırsız denize çıkma hakkına, %40’a varan özel…
VİRAVira KürekYelken Okulu
04/07/2020

Yelken X Kürek %20 İndirim Kampanyası

Kürek çekmeyen yelkenci, yelken yapmayan kürekçi kalmasın! 💙 Vira Yatçılık x Vira Kürek Özel Kampanyası Başladı 💪 VİRA'da kürek çekiyorsanız yelkende, yelken yapıyorsanız kürekte %20 özel indiriminiz var! 🤗 Sınırlı…

Üye Yorumları

"Vira!" diyerek başladığım bu seyirde; birlikteliğin keyfini, farkındalığın derinliğini, eşsiz anıları, başarmanın gururunu yelken egitimlerinde bizlere yaşattıran ve bizi her zaman destekleyen Vira Yatçılık Ekibi’ne teşekkür ederim.

Songül AdıgüzelYönetici

Aldığım eğitimden birkaç ay sonra yeni aldığım yelkenlimi Hırvatistan'dan Bodrum'a sekiz günlük bir seyir süresinde sorunsuz ve güvenli bır şekilde getirdim. Vira Yatçılık'tan aldığım eğitimden sonra toplam 2500 deniz mili kadar yelken tecrübesine sahip oldum. Mükemmelsiniz!

Emre Turan ÖzkurtTurizm / Yönetici

Yelkenin bu kadar heyecan vereceğini düşünmemiştim. İnsanı başka bir dünya içine çekiyor... Bir anda iş hayatından, stresten, günlük mücadeleden uzaklaşıyorsun. Tabiki özellikle Vira Ekibi'nin sabırlı, işi bilen ve insana cesaret veren öğreticiliğinin rolü büyük!

Tayfun ErtunçYönetici

VİRA bana öyle bir cesaret verdi ki, kendimi tutamadım. Başkasına ait 50 ft. lik bir yelkenliyi Fransa'dan Türkiye'ye transfer etmek için Akdeniz'de, çok zevkli, 1.350 mil deniz katettim. Teşekkürler!

Ahmet TangünYönetici

Eğitimlerimi Vira Yelken Okulu'ndan almaya karar vermekle, ne kadar doğru bir şey yapmışım… Ta Adana’dan kalkıp, Istanbul’a gelmekle, Tatil yörelerindeki eğitim merkezlerini tercih etmemekle…

Bülent BüyükdağAvukat

Referanslarımız