Vira Yatçılık

Vira Yatçılık, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Topraklarının ucu deniz olan bir ulusun sınırını; halkının kudret ve yeteneğinin sınırı belirler.” sözünü esas alarak 2005 yılında kurulmuştur.

İstanbul, merkezli olarak tüm Türkiye’de; yelken okulu, SAIL BREAK Festivalleri, kürek kulübü ve kiralama hizmetleri veren Vira Yatçılık aynı zamanda dünyanın önde gelen yat üreticilerinden Delphia Yachts’ın da Türkiye distribütörüdür.

Sevdiğimiz işi sevdiğimiz insanlarla yapmanın
en büyük lütuf olduğu bilinciyle çalışan büyük bir aileyiz.

Hizmetlerimiz

YAT SATIŞ

Delphia Yachts Distribütörlüğü

Dünyanın önde gelen yat üreticilerinden Delphia Yachts'ın 2011'den beri Türkiye distribütörüyüz. Groupe Beneteau çatısı altında 7'den 15 metreye kadar tekneler üreten Dephia, dünya denizlerine kusursuz yatlar kazandırmak için çalışıyor.

YELKEN OKULU

& Etkinlikleri

VİRA Yelken Okulu 2005'ten beri 9.000’den fazla kişiyi yelkenle tanıştırmıştır. Onlarca “kursiyerimiz” dünya denizlerinde kendi tekneleriyle yelken yapmakta ve Vira Yatçılık bayrağını gururla dalgalandırmaktadır. Bünyesindeki üniversite ve şirket kulüpleri ile VİRA, ülkemizin önde gelen yelken okulları arasında yer almaktadır.

SAIL BREAK

Yelken Festivalleri & Tatilleri

2009'dan beri düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en büyük yelken festivali SAIL BREAK, yelkeni ve eğlenceyi bir araya getiren konsepti ile Göcek, Yunan Adaları ve Ibiza başta olmak üzere pek çok eşsiz lokasyonda festivaller ve özel yelken tatileri düzenlemektedir.

KÜREK KULÜBÜ

& Etkinlikleri

Vira Kürek; İstanbul / Haliç merkezli olarak performans ve rekreasyon amaçlı kürek etkinlikleri düzenler. Bireysel ve kurumsal kürek eğitimleri düzenleyen Vira Kürek aynı zamanda üniversite ve liselerdeki kürek etkinliklerine de destek olmaktadır.

TEKNE KİRALAMA

Charter & Bareboat

İstanbul, Göcek, Marmaris, Fethiye ve Ibiza‘daki; 8’dan 21 metreye kadar tam donanımlı teknelerimizi mürettebatlı veya mürettabatsız olarak kiralayabilirsiniz.

VİRA Ekibi