Sevdiğimiz işi sevdiğimiz insanlarla yapmanın en büyük lütuf olduğu bilinciyle çalışan büyük bir aileyiz

Vira Yatçılık

Vira Yatçılık, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Topraklarının ucu deniz olan bir ulusun sınırını; halkının kudret ve yeteneğinin sınırı belirler.” sözünü esas alarak 2005 yılında kurulmuştur.

İstanbul, merkezli olarak tüm Türkiye’de; yelken okulu, SAIL BREAK Festivalleri, kürek kulübü ve kiralama hizmetleri veren Vira Yatçılık aynı zamanda dünyanın önde gelen yat üreticilerinden Delphia Yachts’ın da Türkiye distribütörüdür.

DELPHIA YACHTS

Vira Yatçılık TEKNİK SERVİS ise; tüm Türkiye’de her marka ve model için bakım-onarım hizmeti sunmaktadır. Tüm kıyılarımızda onlarca özel ve ticari yat Vira güvencesiyle seyir yapmaktadır.

YELKEN OKULU

Vira Yatçılık YELKEN OKULU; 8.500’den fazla kişiyi yelkenle tanıştırmıştır. Onlarca “kursiyerimiz”dünya denizlerinde kendi tekneleriyle yelken yapmakta ve Vira Yatçılık bayrağını gururladalgalandırmaktadır. Bünyesindeki üniversite ve şirket kulüpleri ile Vira, ülkemizin önde gelen yelken okulları arasında yer almaktadır.

KÜREK KULÜBÜ

Vira Kürek; İstanbul / Haliç merkezli olarak performans ve rekreasyon amaçlı kürek etkinlikleri düzenler. Bireysel ve kurumsal kürek eğitimleri düzenleyen Vira Kürek aynı zamanda üniversite ve liselerdeki kürek etkinliklerine de destek olmaktadır.

SAIL BREAK FESTIVALS

Yelkeni ve eğlenceyi bir araya getiren konsepti ile Marmaris, Göcek, İstanbul, Yunan Adaları, Ibiza yat gezileri düzenlemektedir.

CHARTER

İstanbul, Güney Ege, Ibiza ve Polonya'da yat kiralama hizmeti vermekteyiz

Kadromuz