6. Kuruluş yıldönümümüzü kursiyerlerimiz ve dostlarımızla birlikte büyük bir kokteyl ile kutladık. Kalamış Marina Vira Yatçılık İskelesi’nde gerçekleştirdiğimiz gecemizde; Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz Delphia Yachts’ın D33.3, D40.3 ve D47 modellerini de görücüye çıkarttık.

Kurucumuz Efe özbil’in yaptığı konuşmada dile getirdiği gibi; kuruluş yıl dönümlerimizi kutlamak bizim için artık bir gelenek oldu, eski öğrencilerimizi ve dostlarımızı görmek için yılda bir kere başvurduğumuz bir bahane aslında bu. 300’ü aşkın misafirimizin katıldı gecede bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

özellikle gecenin gerçekleşmesini sağlayan Setur Marinalar Müdürü Sn. Emre Doruk’a, ön Büro Müdürü Sn. Murat Sapmaz’a, marinamızın tüm yönetim ve güvenlik personeline, VRM Plus ve Fatih özbayoğlu’na, Rekoprint-Rekin Taylaner’e, Reklametre Kurucusu Sn. Erinç Balkı Işık’a ve her şeyimiz Sn. Songül Adıgüzel’e destekleri için teşekkür ederiz.

Etkinlik öncesinde ve süresince bizimle birlikte emek harcayan, ter döken tüm “Vira Yatçılık Marabaları”na ayrıca teşekkür ederiz.

Vira Yatçılık 6 Yaşında, Delphia Türkiye’de!

Pruvamız neta, rüzgarımız kolayına olsun..!

İlgili Bağlantılar

http://www.vizyonsistem.com.tr

http://www.reklametre.com.tr

vira@virayatcilik.com