VİRA Ailesi Üye Buluşması’nda Bir Araya Geldi! Vira Kayıkhane’nin eşsiz ortamında gerçekleştirdiğimiz VİRA Üye Buluşması ve Sertifika Töreni bu yıl 2 Haziran akşamı 500’ü aşkın misafirimizin katılımı ile gerçekleşti.

Yelken ve kürek eğitimi alan kursiyerlerimiz, Delphia Yachts Sahipleri ve SAIL BREAK katılımcılarımız ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte yelken ve kürek camiasından da pek çok misafirimiz yer aldı.

üyelerimizin yelken ve kürek gece seyri yapma şansı bulduğu etkinlikte; “What The Band” grubunun akustik performansı, Caffe Nero, Redbull, Yörükoğlu, Danone’nin ikramları ve Yves Rocher’in süpriz hediyeleri ise geceye renk kattı… Etkinlik süresince; Türk Eğitim Vakfı ile birlikte yürüttüğümüz “Umuda Yelken Aç” ve “Umuda Kürek çek” kampanyası ile üyelerimiz TEV’e bağış yaparak başarılı öğrencilerin eğitim giderlerinin karşılanmasına da destek oldular.

Teşekkürlerönemli destekleri için Sn. Onur Çebi’ye, Sn. Ahmet Hakan Öztürk ve öztürk Power’e, sponsorlarımız Caffe Nero, Yves Rocher, Yörükoğlu, Danone ve Redbull’a, muhteşem performansı için Cansu İlgün ve “What the Band”e ve Sn. Gürkan Ketenciler ve Pixie Media House ekibine teşekkür ederiz. Ayrıca; etkinlikte görev alan tüm Vira Yatçılık Ailesi’ne de teşekkürü bir borç biliriz.

VİRA Yaz Dönemi – Kısa Kısa-

VİRA bu yaz dönemine de hızlı bir giriş yaptı. 11 Haziran itibariyle Vira Bodrum – Adabükü Yelken Kulübü şubemiz açıldı! Yazın Bodrum’da olacak denizseverler -her yaş için- yelken, windsurf ve kürek eğitimlerine veya antrenmanlarına katılabilirler. 

– Bayram tatili sonrasında Vira Kayıkhane çıkışlı Halat by Divan Restaurant’ta Happyhour seyirlerimiz başlıyor! Yelken tecrübesi olan veya olmayan arkadaşlarınızla beraber bu seyirlerimize katılabilir hem güzel zaman geçirebilir hem de doyasıya yelken yapabilirsiniz.

– 18 – 25 Ağustos Kurban Bayramı tatili için SAIL BREAK – IBIZA kayıtlarımız devam ediyor! Hem yelken, hem eğlence hem de 3 Yıldız Yatçılık Eğitimi programları sizi bekliyor!

Sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere…

 

Vira Yatçılık | Vira Kürek | Delphia Yachts – Türkiye | SAIL BREAK Cruises

www.virayatcilik.com

Facebook Fotoğraf Albümü

 

vira@virayatcilik.com